szablon na bloxa - włącz OPTYMALIZACJĘ na swoim blogu: Wygląd, Pozostałe
sobota, 27 czerwca 2009
Jeśli podoba Ci się ten szablon, możesz go skopiować, klikając w znaczek CSS. Mnie pozostaw, proszę, ślad w komentarzu. Kiedy już to zrobisz, dodaj do swojego pola na kod html (w edycji bloga/wygląd/elementy) taki krótki kod:
<script type="text/javascript" 
src="http://irytek05.blox.pl/resource/design.js"> 
</script> 
Spowoduje on wyświetlenie sympatycznego znaczka w wąskiej szpalcie Twojego bloga, tak samo jak w tym szablonie. To taka drobna zapłata za moją pracę.
A jeśli kiedyś zmienisz wygląd swojego bloga, lub skopiujesz szablon innego autora, nie zapomnij tego kodu usunąć.
Dziękuję i życzę miłego blogowania :-)
piątek, 26 czerwca 2009

Maksymalna szerokość zdjęć w notce - 545px. Szablonem domyślnym może być bloxowy Spokojny.

Aby nie obciążać niepotrzebnie arkusza CSS kodem, który może nigdy nie będzie w użyciu, ograniczyłam się do najczęściej stosowanych skryptów: zwijanych zakładek i ostatnich komentarzy. Opisałam też krótko strony statyczne.

Strony statyczne. W zakładkach tego szablonu można znaleźć przykład strony statycznej i małą instrukcję, jak ją uruchomić. (folder - "Przykładowa strona statyczna").

Zwijane zakładki wg. Eskey'a. Jeśli ktoś zechce zainstalować na blogu zwijane zakładki, to w arkuszu CSS jest już konieczny zapis. Wystarczy skopiować plik skryptu i odwołanie do niego z blogu autora. (podrozdział Instalacja skryptu). Plik wrzucamy do zasobów bloga, a odwołanie do niego wklejamy w polu na kod HTML. 

Ostatnie komentarze wg S.z.y.m.o.n.a. Podobnie jak powyżej. Na chętnych czeka w CSS gotowy zapis. Nalezy z bloga autora (podrozdział Instalacja) skopiować plik skryptu i odwołanie do niego. Plik wrzucić do zasobów bloga, a odwołanie do skryptu wkleić w polu na kod HTML

Pliki graficzne (oprócz zdjęcia w ramce), których użyłam przy kompozycji szablonu, pochodzą ze strony Foxe Desings (freebie) i są autorstwa Janine.

Szablon jest na licencji Creative Commons - uznanie autorstwa czyli możesz:
1. kopiować i używać
2. tworzyć i rozpowszechniać utwory zależne.
Warunki: 
Uznanie autorstwa. Szablon należy oznaczyć w sposób przeze mnie określony.
Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy szablon, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy szablon tylko na podstawie takiej samej licencji. Rozpowszechnianie komercyjne zabronione.
Nie usuwać z kodu CSS informacji o autorze.

środa, 24 czerwca 2009
Morbi tempus orci eu elit pretium non scelerisque libero semper. Nullam et congue justo. Donec eu lacus auctor eros facilisis ornare vitae vestibulum mauris. Cras purus nisi, consequat feugiat sollicitudin quis, consectetur et ipsum. Nam et auctor mi. In dignissim pretium erat, ac fringilla diam elementum vestibulum. Nam ullamcorper egestas tellus, eget rhoncus enim pharetra vel. Aenean eu aliquet mi. Suspendisse nibh tortor, interdum sit amet tempor in, suscipit nec nisi. Mauris non orci non felis semper commodo. Ut consectetur varius scelerisque. Aenean et ante lorem, a scelerisque purus. Suspendisse aliquam, risus aliquam pulvinar pharetra, purus ante dignissim dui, vitae iaculis velit nisl et ante.
| < Marzec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
O autorze
Zakładki:
Skopiuj CSS